RDE5C2A7R0D0M1H03A
MFR.Part #
RDE5C2A7R0D0M1H03A
JLCPCB Part #
C1632518
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 5mm 7pF 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS