RDER72E332K1K1H03B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RDER72E332K1K1H03B
JLCPCB Part #
C1632182
Package
Plugin,P=5mm
Description
250V 3.3nF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS