RCER72A332K0M1H03A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RCER72A332K0M1H03A
JLCPCB Part #
C1632111
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 3.3nF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS