RCER71H221K0A2H03B
MFR.Part #
RCER71H221K0A2H03B
JLCPCB Part #
C1632066
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 220pF 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS