ELHS451VSN331MQ45S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELHS451VSN331MQ45S
JLCPCB Part #
C1631826
Package
Plugin,D25.4xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1.54A@120Hz 10mm 25.4mm 330uF 450V 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25.4xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS