RDER72A153K0K1H03B
MFR.Part #
RDER72A153K0K1H03B
JLCPCB Part #
C1631637
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 15nF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS