RDER72A682K0M1H03A
MFR.Part #
RDER72A682K0M1H03A
JLCPCB Part #
C1631098
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 5mm 6.8nF X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS