RDER71H152K0S1H03A
MFR.Part #
RDER71H152K0S1H03A
JLCPCB Part #
C1630874
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
1.5nF 2.5mm 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS