RDER71H221K0M1H03A
MFR.Part #
RDER71H221K0M1H03A
JLCPCB Part #
C1630850
Package
Plugin,P=5mm
Description
220pF 50V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS