SPZ1HM100E07O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1HM100E07O00RAXXX
JLCPCB Part #
C160183
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.85A@100kHz 10uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 50V 6.3mm 7mm 90mΩ@100kHz ±20% 插件,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS