RDER71H335K3P1H03B
MFR.Part #
RDER71H335K3P1H03B
JLCPCB Part #
C1623587
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 3.3uF 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS