RDER72A474K1P1H03B
MFR.Part #
RDER72A474K1P1H03B
JLCPCB Part #
C1623582
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 470nF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS