RDER72J152K2K1H03B
MFR.Part #
RDER72J152K2K1H03B
JLCPCB Part #
C1623518
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.5nF 5mm 630V X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS