DE1E3RA102MN4AQ01F
MFR.Part #
DE1E3RA102MN4AQ01F
JLCPCB Part #
C1623509
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 500V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS