RCE5C1H180J0DBH03A
MFR.Part #
RCE5C1H180J0DBH03A
JLCPCB Part #
C1623487
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
18pF 2.5mm 50V ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS