RDER71H681K0P1H03B
MFR.Part #
RDER71H681K0P1H03B
JLCPCB Part #
C1623477
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 50V 680pF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS