DE21XSA150KN3AT02F
MFR.Part #
DE21XSA150KN3AT02F
JLCPCB Part #
C1623354
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 15pF 250V、300V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS