RDER71H682K0S1H03A
MFR.Part #
RDER71H682K0S1H03A
JLCPCB Part #
C1623325
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 50V 6.8nF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS