DE11XRA100KN4AN01F
MFR.Part #
DE11XRA100KN4AN01F
JLCPCB Part #
C1623313
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 10pF 250V、440V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS