RDER72A473K1S1H03A
MFR.Part #
RDER72A473K1S1H03A
JLCPCB Part #
C1623302
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 47nF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS