DE21XSA330KN3AY02F
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE21XSA330KN3AY02F
JLCPCB Part #
C1623285
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 33pF 400V、440V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS