DE1B3RB151KN4AR01F
MFR.Part #
DE1B3RB151KN4AR01F
JLCPCB Part #
C1623252
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 150pF 500V、760V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS