DE11XRA470KN4AQ01F
MFR.Part #
DE11XRA470KN4AQ01F
JLCPCB Part #
C1623241
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 47pF 500V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS