DE21XSA470KN3AY02F
MFR.Part #
DE21XSA470KN3AY02F
JLCPCB Part #
C1623228
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 400V、440V 47pF X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS