DE2B3SA681KN3AT02F
MFR.Part #
DE2B3SA681KN3AT02F
JLCPCB Part #
C1623179
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V、300V 680pF X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS