RCE5C1H332J0K1H03B
MFR.Part #
RCE5C1H332J0K1H03B
JLCPCB Part #
C1622976
Package
Plugin,P=5mm
Description
3.3nF 50V 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS