RCER71H471K0A2H03B
MFR.Part #
RCER71H471K0A2H03B
JLCPCB Part #
C1622968
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 470pF 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS