RCE5C1H681J0A2H03B
MFR.Part #
RCE5C1H681J0A2H03B
JLCPCB Part #
C1622960
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 50V 680pF ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS