RCE5C1H331J0A2H03B
MFR.Part #
RCE5C1H331J0A2H03B
JLCPCB Part #
C1622957
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 330pF 50V ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS