RDE5C2A8R0D0P1H03B
MFR.Part #
RDE5C2A8R0D0P1H03B
JLCPCB Part #
C1622931
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 8pF 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS