RDER71H684K2K1H03B
MFR.Part #
RDER71H684K2K1H03B
JLCPCB Part #
C1622876
Package
Plugin,P=5mm
Description
50V 5mm 680nF X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS