RCE5C1H102J0A2H03B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RCE5C1H102J0A2H03B
JLCPCB Part #
C1622621
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
1nF 2.5mm 50V ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS