RCER72A333K1A2H03B
MFR.Part #
RCER72A333K1A2H03B
JLCPCB Part #
C1622563
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 33nF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS