RCER72A105K2K1H03B
MFR.Part #
RCER72A105K2K1H03B
JLCPCB Part #
C1622460
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 1uF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS