RDE5C1H8R0D0K1H03B
MFR.Part #
RDE5C1H8R0D0K1H03B
JLCPCB Part #
C1622433
Package
Plugin,P=5mm
Description
50V 8pF C0G 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS