RDER71H152K0K1H03B
MFR.Part #
RDER71H152K0K1H03B
JLCPCB Part #
C1622423
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.5nF 50V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS