RDER71H473K0P1H03B
MFR.Part #
RDER71H473K0P1H03B
JLCPCB Part #
C1622390
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 47nF 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS