RDE5C2A5R0C0K1H03B
MFR.Part #
RDE5C2A5R0C0K1H03B
JLCPCB Part #
C1622386
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 5mm 5pF 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS