RDER72A474K1M1H03A
MFR.Part #
RDER72A474K1M1H03A
JLCPCB Part #
C1622348
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 470nF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS