RCE5C2A270J0DBH03A
MFR.Part #
RCE5C2A270J0DBH03A
JLCPCB Part #
C1622298
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 27pF ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS