RCE5C2A152J0M1H03A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RCE5C2A152J0M1H03A
JLCPCB Part #
C1622292
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.5nF 100V 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS