RHS7G2A122J0DGH01A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RHS7G2A122J0DGH01A
JLCPCB Part #
C1622246
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
1.2nF 100V 2.5mm ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS