RCE5C1H562J1M1H03A
MFR.Part #
RCE5C1H562J1M1H03A
JLCPCB Part #
C1622183
Package
Plugin,P=5mm
Description
5.6nF 50V 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS