EKMH161VNN102MR35S
MFR.Part #
EKMH161VNN102MR35S
JLCPCB Part #
C1622094
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 160V 166mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 3.33A@100kHz 30mm 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS