RDE5C2A470J0P1H03B
MFR.Part #
RDE5C2A470J0P1H03B
JLCPCB Part #
C1622081
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 47pF ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS