RDE5C2A120J0S1H03A
MFR.Part #
RDE5C2A120J0S1H03A
JLCPCB Part #
C1622065
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 12pF C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS