RCE5C1H470J0DBH03A
MFR.Part #
RCE5C1H470J0DBH03A
JLCPCB Part #
C1622061
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 47pF 50V ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS