RHS7G2A271J0M2H01A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RHS7G2A271J0M2H01A
JLCPCB Part #
C1621256
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 270pF 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS