RDE5C2A150J0S1H03A
MFR.Part #
RDE5C2A150J0S1H03A
JLCPCB Part #
C1620881
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 15pF C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS