RDE5C2A560J0P1H03B
MFR.Part #
RDE5C2A560J0P1H03B
JLCPCB Part #
C1620870
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 56pF ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS